עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

מכתב שלא נשלח ...

07/01/2013 16:12
Adelia
דיי ארוך אבל אני מקווה שתקראו ...

אני הייתי כלום ..אני הרגשתי כמו כלום ..אבל אתה שינית את זה ..גרמת לי להרגיש שונה , מיוחדת...אהובה.

אחת מהסיבות שהתאהבתי בך היא שאתה אהבת אותי כשלא יכלתי לאהוב את עצמי ..הרגשתי כל כך רע עם עצמי ...לא שווה ..אבל איתך אני הרגשתי כל כך מיוחדת הרגשתי אהבה בכמות עצומה ..אתה אהבת אותי למרות ולא בגלל ..בהתחלה לא האמנתי שזה קורה לי אחרי כמה זמן התחלתי להפנים שיש מישהו שאוהב אותי באמת ..אוהב אותי כמו שאני .
לא הייתי צריכה להשתנות בשבילך כי קיבלת אותי ככה ..אבל אני לא מבינה איך אחרי כל מה שעברנו ביחד , אחרי כל המילים , כל ה- אני אוהב/ת אותך הכי בעולם...אתה פשוט החלטת שהגיע הזמן להיפרד .. אמרת שזה עבר לך ולא ידעת איך להגיד לי את זה .. אמרת דברים שבכל הזמן שהיינו ביחד לא ציפיתי לשמוע ממך , אין יום שאני לא חושבת עלייך .. אני נרדמת עם דמעות בעיניים..הולכת לישון כשהמחשבה האחרונה בראש זה אתה ומתעוררת שאתה עדיין במחשבות .. מאז שאנחנו לא ביחד עבר שבוע וחצי ..ביום רביעי שבועיים..אני מרגישה חור ענקי בלב ..משהו שחסר , הלב שלי לא שותק לרגע ..בראש שלי כל הזמן רצות מחשבות ..אני לא אוהבת לחשוב הרבה ..זה הופך את הכל ליותר מסובך ..מאז שהייתי איתך תמיד האמנתי בללכת אחרי הלב , להוציא את מה שאני מרגישה , להגיד הכל גם אם זה לא בזמן או במקום המתאים ..להיות איתך לימד אותי כל כך הרבה דברים בזמן כלכך קצר ! איך אחרי שנתיים וחצי איתך בכיתה רק לפני חודשיים שמתי לב שאתה באמת מי שחיכיתי לו כל כך הרבה זמן ? לפעמים מה שאתה מחפש נמצא ממש מתחת לאף שלך ..
אני מאמינה שאתה זה האחד ..גם אם זה לא ממש נראה ככה עכשיו.. אני רוצה להאמין שאתה סתם שיקרת ושאתה עדיין אוהב פשוט רצית לתת לי חופש כי לא היה לך זמן ..היית עסוק בדברים אחרים..אבל אני יודעת שזה לא נכון..אתה בעצמך אמרת שאתה לא רוצה להיות עם מישהי שאתה לא אוהב יותר...איך לעזאזל שכחת את כל מה שאמרת לי ..איך אתה יכול להסתכל עלי ולא להרגיש פיספוס ? 
אני יודעת שאני צריכה לעבור הלאה ולהפסיק להילחם עלייך אבל ..אתה האחד שאני אוהבת והרבה זמן לא הרגשתי עם מישהו את מה שהרגשתי איתך ..אני חושבת שאף פעם לא הרגשתי ..אף פעם לא הסתכלו עלי בדרך שאתה נהגת להסתכל ..בהתחלה זה היה טיפה מביך והייתי אומרת לך להפסיק להסתכל עלי כי פחדתי ..פחדתי שתסתכל ותראה את כל הפגמים שבי ..אבל אתה אהבת אותי עם הכל ! 
אני שוכבת כאן במיטה ..נזכרת בכל הלילות שלא הייתי יכולה להירדם ..כי הייתי חושבת עלינו ..הייתי מאושרת כלכך ..כל יום איתך היה כמו מתנה ..אני בוכה ונזכרת שהייתי בוכה מרוב אושר, מרוב אהבה , אף פעם לא הייתי בוכה מרוב אושר , אף פעם לא חשבתי שזה אפשרי אבל כשהיינו ביחד אני באמת הבנתי מה המשמעות של להיות מאושרת !
הייתי חייבת להוציא הכל ..את כל מה שישב לי על הלב ..לא יכלתי להחזיק את זה יותר ..זה כמו שכמה ימים אחרי שנפרדנו אני שלחתי לך שאני מתגעגעת ..כן לי אין אגו ..לא אכפת לי להגיד מה שאני מרגישה אחרי כל מה שעברנו ..במיוחד לא לך ..אני אולי קצת חוששת מהתגובה אבל ממש לא מלהגיד .. אני מספיק אמיצה מבין שנינו בשביל להודות שמה שהיה בינינו היה אמיתי ..כולם יודעים את זה ..זה נהרס פתאום בפוף ..אם היינו משנים את זה בזמן הנכון אני מאמינה שהיינו עכשיו ביחד ..זה יכל להמשיך להרבה מאוד זמן ..אני לא חושבת שאי פעם אני אמצא מישהו כמוך ..מישהו שמשלים אותי ככה ..מישהו שמצד אחד יהיה כל כך דומה לי ומצד שני כל כך שונה ...
זה קשה לתת לך ללכת .. זה קשה לראות אותך או לעבור לידך מבלי להרגיש שוב פעם ושוב פעם את הלב שלי מתפוצץ .. אני תמיד מנסה לחשוב שבסוף יהיה טוב ..ואם זה לא טוב אז זה לא הסוף או שאם נועדנו להיות ביחד אנחנו נהיה ביחד ושהגלגל מסתובב .. אלה משפטים שדיי משפרים את המצב רוח שלי ..יש ימים שבא לי פשוט לשכב על המיטה ולא לקום ...לשכב ..רק לשכב ..לנוח, לשכוח מהכל ..ולא לחשוב על כלום ...המחשבות האלה מחרפנות אותי .. אז הדרך היחידה שאני יכולה להוציא אותם ולהפסיק לחשוב זה בכתיבה ..אני לא טיפוס שיש לו סבלנות לדברים האלה .. פעם ניסיתי לכתוב יומן כל פעם לפני שהלכתי לישון , כל שנה מחדש ניסיתי ולא התמדתי בזה .. אני שמחה שאני מוציאה ככה את הכל ..זה יותר טוב מאשר שזה ישאר אצלי בבטן או בלב .. 
אני לא מבינה איך אנשים יכולים לקום בוקר אחד ולהחליט שמישהו לא חשוב להם יותר .. איך זה אפשרי יום אחד להיות מאוהב כל כך ויום אחר כך לא להרגיש את זה יותר .. יש לי הרב. חברים .. אבל בלעדייך אני מרגישה לבד .. כי אני חצי בן אדם עכשיו .. יש פעמים שאני מקווה שאני בחלום ושאני הולכת להתעורר בקרוב מאוד ..להתעורר ולהיות איתך ! 
ללא ספק אם הייתה לי את האפשרות לעבור איתך את הכל מהתחלה אני הייתי עושה את זה ..אני מאמינה שעמוק בפנים עדיין אכפת לך ממני .. ואם תראה אותי עם מישהו אחר אתה תבין שהפסדת .. אני רק רוצה שתדע שאני תמיד יאהב אותך .. אתה בהחלט היית האהבה הראשונה שלי .. מי שלימד אותי מה זאת אהבה .. והפעם זה לא אהבה של היסודי .. שבכל אהבה חושבים שזאת האהבה הראשונה .. אנחנו בכיתה ט׳ מספיק בוגרים בשביל להבין ..אני מקווה שגם אתה חושב ככה .. או לפחות חשבת .. עד משהו שאני רוצה שתדע זה שאף אחת אף פעם לא תאהב אותך כמו שאני , מישהי אחרת כבר הייתה מוותרת מזמן ..לימדו אותי שיש שלוש אפשרויות אחרי הפרידה ... או שאתה תמשיך הלאה ואני ימשיך לאהוב אותך וככה זה ישאר , או שאתה תעבור הלאה ואני עדיין יאהב אותך ואז אתה תבין שעשית טעות ותחזור .. או ששנינו נמשיך הלאה .. אני מקווה שהאפשרות שתחזור תהיה נכונה .. כשאתה מסתכל עלי או שהמבטים שלנו נפגשים , שאתה עובר לידי .. לרגע אני עדיין חושבת שאנחנו עדיין ביחד אבל אז אני נזכרת שאתה לא שלי יותר .. אני ממשיכה ותוהה מה עובר לך בראש או בלב כשאתה שומע את השם שלי או כשאתה רואה אותי , שאתה רואה זוגות אחרים ..אתה חושב איך זה היה יכול להיות אם אנחנו היינו במקומם עכשיו ? עוד חודש וחצי זה יום האהבה ..14.2.13 זה היה אמור להיות בידיוק שלוש חודשים שלנו ביחד .. התקווה היחידה שמחזיקה אותי זה שנהיה ביחד באותו היום ..שוב בתור זוג .. לא שווה לחיות אם אין לך מטרה כלשהי לחיות בשבילה וכרגע זאת המטרה שלי ... הרי אחרי כל ירידה באה עלייה .. אז אני מחכה לעלייה שלי .. אני מקווה שזאת תהיה העלייה של שנינו ביחד ..בתור בן אדם אחד .. 

07/01/2013 16:30
מרגש :')
בתאל
07/01/2013 17:05
'אני לא אוהבת לחשוב הרבה ..זה הופך את הכל ליותר מסובך,,, '
בכל כך הרבה דברים שכתבת פה אני מקבלת מן רטט כזה בגוף , ומלא מן המשפטים שפה זה פשוט אני .., אני ממש מקווה שתחזרו ... באמת !!
אבל אל תתלי בזה תקוות רבות . לאו דווקא כי זה לא יחזור אלא כי זה יתקע אותך ..
תמיד תחשבי שזה היה זיכרון יפה , מהנה ..אבל רק ז\ה ..
ואל תתני לזה לעצור אותך מלעשות דבריים ", לצאת , לבלות ף להכיר !
מאחלת לך הצלחה בהמשך דרכך :)
מור
07/01/2013 17:44
את פשוט מדהימה ! אמרת פה כ"כ הרבה משפטים לחיים.. לא יאומן שילדה כתבה את זה ולא משוררת או סופרת דגולה.. רואים שזה בא מהלב, כל הכבוד לך, באמת !
טל
07/01/2013 18:04
סיפור כל כך מרגש !!! אהבתי נורא
יהלי :*
07/01/2013 18:19
היי מותק , אניי מהשאלה (;
מרגש ♥
רוני
07/01/2013 19:02
ממש מגניב לראות שלא כולם פה בני 11 חח
זה מרגש בטירוף! אהבתי ♥
Dreamer
08/01/2013 20:10
כמעט לא בכיתי :')
Dreamer
08/01/2013 20:11
ומכירה תהרגשה,גם לי זה קרה :'(
ציפורה ברמי
09/01/2013 13:01
איזה מרגש זה יאוו באלי לבכות
מה שמה
13/03/2013 17:16
בואי אני אספר לך משהו. משהו שונה מאוד מהמקרה שלך אבל אולי יגרום לך להבין כמה דברים.
היה לי ידיד טוב מאוד, היינו מדברים כל הזמן. אבל הוא היה קצת חופר, ככה שבפייסבוק הייתי שמה אותו לפעמים על לא מחובר, כדי שלא ישלח הודעות. אחרי שסגרתי את הפייסבוק זה עבר לפאלפון, ושם אין אפשרות להיות 'לא מחוברת'. אז לא תמיד הייתי עונה, היינו עוברים לדבר על דברים שטחיים וחסרי משמעות, ואז איבדתי את העניין לדבר איתו. לא קיבלתי מהשיחת שלנו שום דבר. אז החלטתי להגיד לו, והוא קיבל את זה כמשהו סופי לחלוטין ולא דביר איתי. אבל הוא קרא לי הבנאדם הכי רע שהוא מכיר.
את מבינה, זה לא אומר שאני לא אוהבת אותו, אבל הקשר איתו לא תורם לי שם דבר.
לדעתי, הקטע של 'אני כבר לא אוהב אותך' הוא כיסוי למשהו אחר. אני לא אשכח שבכיתה ז' חיבבתי מישהו שגם אחרי שניתקנו קשר, חודשים שלמים חשבתי עליו והיה לי את הדקירה הזאת בלב.
אז הוא בהחלט אוהב אותך, אולי פחות, אולי קרה משהו. אבל תהי בטוחה שהוא עדיין אוהב אותך.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: